Nieuwsbrief
Geschiedenis
Facebook
Artiesten


Adi Ryckaert - Glaskunst
0474/49.58.55
adhemar.ryckaert@telenet.be



An Bruloot - papierrestauratie
03/325 11 12
anbruloot@skynet.be



Annemie Hélin Atelier 105
0497/43.79.73
atelier105@skynet.be, annemie.helin@skynet.be



Art & Co - Schilderkunst

Info:

Rachel Cornelis
0474/99.25.71

Mia Moortgat
0486/45.20.02


Rik Pockelé
0479/67.80.52

Mark Mestdach
03/887.81.87

Liliane Stolle
0478/55.20.36



Atelier ’t Bent

Info:




Ivan Herreman
(mixed media, schilderen en boetseren)
0473/71.01.67
http://www.ivanherreman.be


Nora Lemmens
(boetseren)



Hubert De Winter
(schilderen)


Walter Brants
(schilderen)

Jan Thas
(schilderen)

Wim Sanders
wim.sanders@hotmail.com

Ludo Van den Bosch
lu-ar@live.be


De Kompanie - Atelier voor mensen met een beperking
0475/85.85.35
rita.vanderspiegel@telenet.be



Ditte Mollet - Beeldend Mozaïekatelier
0476/40.47.97
info@beeldendmozaiekatelier.be
http://www.mozaiekatelier.be



Eline Ouwendijck - Objecten en installaties
0498/262651
eline.ouwendijk@telenet.be
http://www.elineouwendijk.be



Ella Krmasek mode-ontwerp
03/4404806
ellakrmasek@yahoo.com

Info:
mode-ontwerp


Ellen Tritsmans grafische vormgeving
0497439366
afrogskiss@gmail.com



Hilde Van den Heuvel - Grafiek
0486/49.84.56
http://www.hildevandenheuvel.be



Laura Dams schilderkunst
0472/465931
laura-dams@hotmail.com



Liane Dewallef - Schilderkunst
0486/80.18.10
liane.dewallef@pandora.be



Liliane Helsen - Schilderkunst
0473/63.13.53



Lut Compeers - Meubelstofferen
0478/73.22.82
lut.compeers@skynet.be



Marleen Van Huffel - Schilderkunst: Gemengde technieken en collages
0472/49.60.55
marleenvanhuffel@telenet.be



Martine Haesen - Dansatelier “La Bonanza
0494/32.31.61
info@labonanza.be



Mireille Kouwenberg grafische vormgeving
0485/920515
mireille.kouwenberg@libelle.be



Nadine Symons - Papiertechnieken
0472/37.66.09
nadine.symons@telenet.be



Nore Van Beek - Grafiek
0473/24.15.16



Ria Wouters - Schilderkunst
ria.wouters77@gmail.com



Schilderscollectief - Tekenen en Schilderen

Info:

Guy Leterme
0486/43.62.72

Frieda Vertongen
0473/91.50.67
v.frieda@skynet.be

Dirk Vrancken
dirk.vrancken@chainconsult.be

Dora Borghijs
03/448.32.90
dora.borghijs@hotmail.com

Christ’l Giebens
0472/38.75.69
Christl_Giebens@skynet.be
Wenne Mertens



Streven Mortsel toneelvereniging
0473/555025
dirk.scheers@telenet.be

Info:
Dirk Scheers voorzitter