Overzicht
Workshops
Tentoonstellingen
Facebook
ARCHIEF :
Beschrijving:

In deze lijst zijn enkel de culturele evenementen opgenomen:

 

 

 

2005

 

1 sep: jazzcafé  Jazzfact

6 okt: jazzcafé “Sam Coenegrachts

15-16 okt: open deurdag van Vinum Bio en fruitwijnen Kaleidos

28 okt: Kunstbende van Mortsel:  jongeren op het podium

3 nov: jazzcafé “Hotclub d’Anvers

18 nov: Warre Borgmans & Jokke Schreurs: “schone woorden klinken zo”

19 nov: Warre Borgmans & Jokke Schreurs: “schone woorden klinken zo”

30 nov: Sinterklaasanimatie van Mortsel-Dorp

1 dec: jazzcafé “Edwin Gebruers

4 dec: wijndegustatie Terravino

7 dec: Warre Borgmans & Jokke Schreurs: “schone woorden klinken zo”

31 dec: Kaleidoscoop viert oudjaar

 

 

2006

 

19 jan:  receptie Kaleidoscoop met optreden

3 feb:  Pol Goossen

17-19 feb:  Groepstentoonstelling Lut Nys

23 feb:  Warre Borgmans & Jokke Schreurs: “schone woorden klinken zo”

24 feb:  Warre Borgmans & Jokke Schreurs: “schone woorden klinken zo”

2 mrt:  jazzcafé “Joppe Bestevaar

17 + 18 + 19 mrt:  Theater Eigenwijs: “Blankenberge” (Tom Lanoye)

24 + 25 mrt:  Theater Eigenwijs: “Blankenberge” (Tom Lanoye)

6 apr:  jazzcafé:  “Kuskessarma

21 apr:  Tentoonstelling BuSO  25 jaar

4 mei:  jazzcafé: “Très Piquant”

6 mei: Mira en Sam De Meulder

13 mei:  gastoptreden Pascale Platel

1 jun:  jazzcafé: “Hombres Amplificados

10 jun:  Kaleidoscoop 1 jaar: diverse optredens,  poppentheater,  aperitiefconcert en open deur

16 jun:  Wim Geysen

 

7 sep:  jazzcafé: “Jazzfact

8-10 sep:  Tentoonstelling Dirk Vrancken

14 sep:   Wim Helsen  “Bij mij zijt ge veilig”

15 sep:   Wim Helsen  “Bij mij zijt ge veilig”

16 sep:   Wim Helsen  “Bij mij zijt ge veilig”

6 okt:   jazzcafé “Vida loca”

13 okt:  Avelinks: Wim Geysen

18 okt:  comedy:  Filip Haeyaert

27 okt:  kunstbende van Mortsel:  2e editie

2 nov:   jazzcafé: “Scora

15 nov:  comedy: Begijn Lebleu

26 nov:  wijndegustatie Terravino

29 nov:  Sinterklaasanimatie

7 dec:   jazzcafé “Toon Offeciers

8 dec:   Tangosalon “Vida Loca”

9 + 10 dec:   Kunstbeurs

13 dec:  comedy:  Alex Agnew  “Morimos Solamente”

15 dec:   Warre Borgmans & Jokke Schreurs: “schone woorden

16 dec:   Warre Borgmans & Jokke Schreurs: “schone woorden”

20 dec:  Comedy:  Alex Agnew “Morimos Solamente”

31 dec:  Oudjaar in Kaleidoscoop

 

 

 

2007

 

19 jan:  receptie Kaleidoscoop met comedy “Dufraing & De Wit”

1 feb:  jazzcafé “Scora”

2 feb:  Warre Borgmans & Jokke Schreurs: “schone woorden”

3 feb:  Warre Borgmans & Jokke Schreurs: “schone woorden”

14 feb: Valentijnscomedy: “Les Poupées Passionnées”

17 feb : “(Tom)Waits watchers”

1 mrt :  jazzcafé   ”Electric Quartet”

2 mrt :  Tentoonstelling familie Vermeersch

9 mrt:  benefiet Ritmica

16+17+18 mrt:   Theater Eigenwijs:  “Martino” (Arne Sierens)

23+24 mrt:  Theater Eigenwijs:  “Martino”  (Arne Sierens)

21 mrt: Comedy Gunter Lamoot

5 apr:  jazzcafé   “Lunes

18 apr:  comedy Gili

28 apr:  wijndegustatie Vinum Bio

3 mei:  jazzcafé  “Hombres Amplificados”

4 mei:   Koen Boogaerts & Martin Jansen: “Liedjes vol ellende”

9 mei:   comedy Piet de Praitere

18 mei:  Hans Van Cauwenberghe

31 mei:  Tentoonstelling ABK:  afstudeerproject

6 jun:   Wouter Deprez  “Eelt

7 jun:  jazzcafé:  “Assunta Mano”

8  jun:   Muziek en poëzie  (Jo Offeciers, Raymond De Bruyne,  Lunes)

9 jun:  Kaleidoscoopbal 2 jaar

10 jun:  Open atelier

13 jun:  Wouter Deprez:  “Eelt”

15 jun:  Warre Borgmans & Jokke Schreurs: “schone woorden”

16 jun:  Warre Borgmans & Jokke Schreurs: “schone woorden”

29 jun:  Avondje Brassens

7 jul:  Tribal dance

 

6 sep:   jazzcafé:   Pol Pentecost

13 sep:   vernissage Art & Co + tentoonstelling

19 sep:   Warre Borgmans & Fidelio:  “wolfGANG”

21 sep:  Poëzie en Muziek  :Chris Quirynen en Hilde Keteleer

4 okt:  jazzcafé  “Rawhide”

11 okt:   vernissage Nadine Symons + tentoonstelling

12 okt:  Berline

26 okt:   culicult:  optredens in een culinaire sfeer

8 nov:  jazzcafé  Homapi”

15 nov:  vernissage Liliane Helsen + tentoonstelling

16 nov:  Marleen Merckx:  “Wintertulpen” (Chemo)

17 +18 nov:  Poppentheater Aksie:  “Semini”

23 nov:   Marthatentatief:  “Klein Jowanneke”

24 nov:  Luce Plinke en Pocket:  voordracht en muziek

25 nov:  wijndegustatie terravino

25 nov:  Marthatentatief:  “Klein Jowanneke”

26 nov:  Marthatentatief:  “Klein Jowanneke”

27 nov:  Marthatentatief:  “Klein Jowanneke”

28 nov:  Sinterklaasanimatie

6 dec:   jazzcafé:  “Spinnin’ blue”

9 dec:   Kunstbeurs

13 dec:  vernissage Marc Van Boom + tentoonstelling

14 dec:  Improvisatietheater  Inspinazie

15 dec:  Salsahappening

31 dec:  Oudjaar in Kaleidoscoop

 

 

 

2008

 

3 jan:  receptie Kaleidoscoop + optreden Jokke Schreurs

4 + 5 jan:  Karaktercollectief  “Mysterieuze vertellingen” (E.A. Poe)

11 jan:  Kris de Bruyne: 40 jaar op toernee

17 jan:  vernissage  Art & Co + tentoonstelling

25 jan:  kwis S11 mate

26 jan:  Avondje Brassens : Marc Verhaegen en “Entente”

6 feb:  comedy Alex Agnew:  “Morimos Solamente”

7 feb:  jazzcafé  “3 gitaristen

8 feb:   comedy Alex Agnew:  “Morimos Solamente”

14 feb:  vernissage Wim Hertoghs + tentoonstelling

16 feb:  Avondje Brassens: Marc Verhaegen en Miguel

22 feb: Jazzoptreden Scora

29 feb + 1 mrt:  Theater Eigenwijs:  “Martino”

6 mrt:  jazzcafé  “Sofie Dykmanscombo

7 + 8 mrt:  Theater Eigenwijs:  “De stoel van Stanislavski” 

13 mrt:  vernissage Carine Van Gorp + tentoonstelling

14 + 15 mrt:  Theater Eigenwijs:  “De stoel van Stanislavski”

20 mrt:  buurttoernee 

3 apr:  jazzcafé  Klezmic Noiz”

10 apr:  vernissage Inge Massie + tentoonstelling

11 apr:  Comedy  Hertenkamp en “Ter Bescherming van de Jeugd”

12 + 13 apr:  Kooroptreden  “La-Why

25 apr:  Kaleidoscoop zingt,  editie 1

30 apr:  jeugdpopgroepen:  Sopha, PVLBB, Valderrama,…

1 mei:  wereldkeukendag Curieus

8 mei:  jazzcafé  Clement Brothers”

9  mei:  Philippe Geubels   “Droog”

15 mei:  vernissage Marleen Van Huffel + tentoonstelling

16 + 23 mei:  Karaktercollectief  “Pirandello”

31 mei:  dansavond Azoukar

5 jun:  jazzcafé  T’Rio Nova”

6 jun:   Nans De Haes  “Heuvels”

7 jun :  Balfuif Kaleidoscoop 3 jaar

8 jun :  Open atelier

12 jun:  vernissage Nore Van Beek + tentoonstelling

13 jun:  Historia del Tango

27 jun:  Tribal dance

 

 4 sep:  jazzcafé “Toon Offeciers”

12 sep: Theater De Mus “En dan ?!” (Nans De Haes)

19 sep:  comedy Alex Agnew:  “More human than human,

20 sep:  comedy Alex Agnew:  “More human than human”

2 okt:  jazzcafé “Munck”

5 okt:  vernissage “Grenadin” + tentoonstelling

10 okt:  Theater A.F.A.:  “Le Cid” van Jean Corneille

16 okt:   Wim Helsen:  “Het uur van de prutser”

17 okt:   Wim Helsen:  “Het uur van de prutser”

18 okt:   Wim Helsen:  “Het uur van de prutser”

25 okt:   Poppentheater Aksie

6 nov:  jazzcafé Kwartet “Luc Van Dijck-Gie Dornheim”

14 nov:  Bob, Frank & Zussen:  35 jaar oude muziek

16 nov:  Modespecial van Nadine Symons: creatieve eigentijdse ontwerpen”

21 + 22 nov:  Karaktercollectief:  “Mysterieuze vertellingen” (R. Dahl)

26 nov:  sinterklaasanimatie

29 nov:  Tangosalon met orkest “Tango 02”

30 nov:  wijndegustatie Terravino 

4 dec:  jazzcafé “Footnote”

7 dec:  kunsthappening “Art Event” met tentoonstelling en open atelier

12 dec:  Mira in trio

13 dec:  Mira in trio

19 dec:  Philippe Geubels:  “Droog”

20 dec:  Tangosalon met orkest “Tango 02”

31 dec:  Oudjaar in Kaleidoscoop

 

 

2009

 

8 jan:  nieuwjaarsreceptie met jazzcafé “Jokke Schreurs

9 jan:  Warre Borgmans & Fidelio  :”wolfGANG”

10 jan:  Warre Borgmans & Fidelio:  “wolfGANG”

15 jan:  vernissage Vera Verbeke + tentoonstellingen

16 jan:  Philippe Geubels  “Droog”

30 jan:  kwis S11 mate

31 jan:  Tone Clusters (Kris de Bruyne,  Patrick Riguelle,…)

5 feb:  jazzcafé “Grafite & Gie Dornheim

14 feb:  Tangosalon met orkest “Tango 02”

14 feb:  Habotai zijdekunst:  vernissage + tentoonstelling

15 feb:  Habotai  modeshow zijdekunst

20 feb:  Quilombo tangomuziek

27 + 28 feb:  Theater Eigenwijs:  “de geur van naakte vrouwen

2 mrt:  jazzcafé  “Lunes”

6 + 7 mrt:  Theater Eigenwijs:  “de geur van naakte vrouwen”

12 mrt:  vernissage Nadine Symons + tentoonstelling

13 mrt:  Oiartzun:  Baskische muziek

14 mrt:  Tangosalon met orkest “Tango 02”

20 + 21 mrt:  Karaktercollectief:  “Frieda Kahlo” + tentoonstelling

22 mrt:  Comedy Bart Cannaerts

27 mrt:  kwisavond “Jeugd & Muziek”

29 mrt:  Benefiet Oekraïneproject

2 apr:  jazzcafé “Muze 5”

3 apr:  Muziektheater: De Plooicaravans

14-18 apr:  Muzix:  musicalstage met toonmoment

17 apr:  Marthatentatief: “Klein Jowanneke”

18 apr:  Marthatentatief: “Klein Jowanneke”

24 apr:  Kaleidoscoop zingt editie 2

2 mei:  Jeugtheater Amuzévoe:  “Romm”

7 mei:  jazzcafé “Scora”

14 mei:  vernissage Carine Van Gorp + tentoonstelling

15 + 16 mei:  Karaktercollectief:  “Angélique(Erik Vlaminck)

20 mei:  Philippe Geubels:  “Droog”

29 mei:  Avelinks:  “Culturemonks”

3 jun:  Philippe Geubels:  “Droog”

4 jun:  jazzcafé  “Pol Pentecost”

6 jun:  Kaleidoscoop 4 jaar:  dansavond

7 jun:  Kaleidoscoop 4 jaar:  open atelier

10 jun:  Philippe Geubels:  “Droog”

19 jun:  Warre Borgmans & Fidelio:  wolfGANG”

20 jun:   Tangosalon met orkest “Tango 02”

 

17-22 aug:  Muzix:  musicalstage met toonmoment

3 sep:  jazzcafé “T’Rio Nova

5 sep:  Salsahappening met rueda,…

11 sep:  Johan Petit :  “Revue”

12 sep:  tangosalon met orkest “Tango 02”

17 sep :  Wouter Deprez :    “je zal alles worden”

18 sep :  Wouter Deprez :  “je zal alles worden”

25 sep :  Next Level :  “a jazzy invitation”

26 sep:  Warre Borgmans & Jokke Schreurs:  “schone woorden”

27 sep:  Warre Borgmans & Jokke Schreurs:  “schone woorden”

1 okt:  jazzcafé:  “Kuskessarma

8 okt:  vernissage “Helsen tien” + tentoonstelling

10 okt:  Tangosalon met orkest “Tango 02”

16 okt:  Bert Joris jazz

24 okt:  Johan Petit:  “Revue”

5 nov:  jazzcafé “Toon Offeciers”

7  nov:  salsahappening met rueda,…

12 nov:  vernissage Lut Compeers en Anne Gilson  + tentoonstelling

14 nov:  tangosalon  met orkest “Tango 02”

20 nov:  comedy “Ter Bescherming van de Jeugd”

22 nov:  wijndegustatie Terravino

25 nov:  sinterklaasanimatie

28 nov:  muziektheater “De plooicaravans”

29 nov:  Kinderfeest

3 dec:  jazzcafé:  de 3 gitaristen”

4 dec:  Gerd de Ley & Raymond De Bruyne: “Wachtkamers”

6 dec:  Open atelier

11 dec:  Linkse kwis Curieus

12 dec: Tangosalon “Tango 02”

18 dec:  Patrick Riguelle & Jan Hautekiet:  “Premier Amour”

19 dec :  Azoukar : salsa en zouk

 

 

2010

 

7 jan :  nieuwjaarsreceptie met jazzcafé « Jokke Schreurs en Ariadne »

9 jan:  tangosalon met orkest “Tango 02”

22 jan: kwis S11 mate

23 jan: Zefiro Torna,  oude muziek

30 jan: Kaleidoscoop zingt,  editie 3

4 feb:  jazzcafé: “trio Frank De Wolf”

5 feb:  Jos Mariën: “Het leven van Fransiscus van Assisi”

6 feb:  Kaleidoscoop zingt,  editie 3

11 feb: vernissage groep Jannemie Swinnen + tentoonstelling

12 feb:  Peter De Graef: “inside stories

13 feb:  tangosalon met orkest “Tango 02”

4 mrt:  jazzcafé “somethin’ else”

5 + 6 mrt:  Jongerentheater Amuzévoe:  “Hamlet”

12 mrt:  Roland in duo

13 mrt:  tangosalon met orkest “Tango 02”

20 mrt:  Borsalino:  “Ga je ons nu doodschieten”

27 mrt: salsa-paëllahappening

1 apr: jazzcafé: “Luc Van Dijckkwartet”

2 apr: Kaleidospop met lln muziekacademie Mortsel

9 apr: Benefiet “Jeugd & Muziek”

10 apr: Tangosalon  met “Tango 02”

16 apr: Hannelore Bedert in concert

17 apr: Muzix  musicalstage met toonmoment

18 apr: Kris de Bruynefeest met vele Vlaamse artiesten

22 apr: café met optreden Fooraap

24 apr: cabaretdebuut Paul Torfs “kleine wasjes….”

6 mei: jazzcafé met “Otodo”

12 mei: salsahappening

27 mei: Kaleidoscoop 5 jaar: tentoonstelling

3 jun: K 5: Academische zitting met receptie

4 jun: K 5: kunstveiling

5 jun: K 5: fuif met optreden van Laatste Showband

6 jun: K 5: Open atelier

11 jun: Marleen Merckx & Bert Cosemans:  “Frankie & Johnny”

12 jun: Tangosalon met orkest Tango 02

 

10-14 aug: Muzix: musicalstage met toonmoment

2 sep: jazzcafé met “T’Rio Nova

3 sep: salsahappening

9 sep: vernissage Caro Solon

12 sep: Benefiet t.v.v. project in Nepal

16 + 17 + 18 sep: Philippe Geubels: try out “Hoe moet het nu verder ?”

19 sep: Benefiet t.v.v. project in Burkina Faso

24 sep: Benefiet t.v.v. project in Togo

2 okt: Cabaretherneming Paul Torfs “kleine wasjes,…”

7 okt: jazzcafé met “de 3 gitaristen”

8 okt: Dubbelconcert Berline-Borsalino

9 okt: Tangosalon met Tango Arrabal

14 okt: vernissage Liane Dewallef

22 okt: Benefiet t.v.v. project in Senegal

23 okt: Muziektheater: De Plooicaravans

24 okt: infoavond “Fietsersbond”

29 + 30 okt: “De Frivole Framboos”

31 okt: Optredens Kevin Van Staeyen

3 + 29 nov: “Maanziek” met Wouter Deprez, Wannes Capelle, Frans Grapperhaus

4 nov: jazzcafé met “Notrombone”

24 nov: sinterklaasanimatie

28 nov: wijndegustatie “Terravino”

2 dec: jazzcafé met Guy Cuyvers & André Appeldoorn”

4 dec: Brassensavond met “Brasserie croque-notes”

5 dec : Open atelier

10 dec : kwis Curieus

11 + 12 dec : Salsatweedaagse met workshops en happening

 

 

2011

 

6 jan: nieuwjaarsreceptie met eindejaarsshow “Michael Van Peel”

7 jan: Tangosalon

15 jan: Galley Head, Ierse folk

16 jan: Taikodemonstratie

21 jan: Encantar, polyfone muziek

27 jan: Bart Voet & Esmé Bos: “Tu y yo”

3 feb: jazzcafé met “Small Penguin”

10 feb: vernissage “Nieuw samengesteld”

18 feb: Oiartzun, baskische muziek

26 feb: Het Ukulogisch Museum met Jan De Smet en co

3 mrt: jazzcafé met Scora (Walter Baeken,…)

10 mrt: vernissage workshop modeltekenen

20 mrt: Lezing: “Historische route door Mortsel” (ABN-club)

25 mrt: salsa-paëlla-avond van Chicho’s salsa

26 mrt: Hans Van Cauwenberghe & Karlijn Sileghem: “Drink rode wijn”

2 apr: Popsolutely door leerlingen van de Muziekacademie Mortsel

7 apr: jazzcafé met Trio Fré Madou

8 apr: Streven “Tafel voor 4”

14 apr: vernissage glaskunstenaars Adi Ryckaert & Charles Aertgeerts

15 apr: Tangosalon

23 apr: Djurdjevak (zigeunermuziek)

29 apr: Guido Belcanto

30 apr: Guido Belcanto

1 mei: Curieus feest 1 mei

5 mei: jazzcafé met Trio Fre Meulyzer

14 mei: Kaleidoscoop zingt

19 mei: café met jazzoptreden conservatorium

20 mei: Tejater Toeternitoe: Emilie

21 mei: Kaleidoscoop zingt

22 mei: Tejater Toeternitoe: Emilie

28 mei: Marc Verhaegen & Entente Cordiale: Franse chanson

2 jun: jazzcafé

10 jun: Oiartzun

17 jun: Kaleidoscoopbenefietkwis

1 sep: jazzcafé T'Rio Nova

9 sep: Lies Lefever "Meisje van plezier"

10 sep: Salsahappening

15 sep: podiumcafé: Yeste

16 sep: Warre Borgmans: Eindelijk Hamlet

17 sep: Warre Borgmans: Eindelijk Hamlet

23 sep: De Porseleinen Zebra: De Honger

24 sep: De Porseleinen Zebra: De Honger

30 sep: Bert Joris jazzkwartet

5 okt: Hastalu: poppentheater (7 x)

6 okt: jazzcafé: Somethin' else

7 okt: swingcafé: Dancing2support

9 okt: Warre Borgmans: Eindelijk Hamlet

14 okt: benefietveiling The Hunger Project

15 okt: El Hilo Blanco folk

20 okt: podiumcafé Dradeloos

21 okt: Das Weif: "zei zij"

28 okt: Eva De Roovere: "Mijn Huis"

29 okt: Eva De Roovere: "Mijn Huis"

3 nov: jazzcafé: Spinnin' blue

4 nov: Streven "Is dat een kapstok ?"

5 nov: Streven "Is dat een kapstok ?"

6 nov: Streven "Is dat een kapstok ?"

10 nov: vernissage Groep Helsen

11 nov: Streven "Is dat een kapstok ?"

12 nov: Streven "Is dat een kapstok ?"

13 nov: Streven "Is dat een kapstok ?"

17 nov: podiumcafé Annelies Van Offel

18 nov: Thomas Smith & Bart Cannaerts "Waar is Barry ?"

25 nov: Marleen Merckx: "Leven in een krabbemand"

1 dec: jazzcafé: Frank De Wolf

2 dec: Gerd de Ley & Raymond De Bruyne: "Afscheid"

3 dec: swingcafé Dancing2support

4 dec: Open Atelier

7 dec: jazzoptreden met Karin Ottelohe, Jack Van Poll,...

9 dec: Brasserie Croques-notes: Brassens

16 dec: Bert Gabriëls: "Druk, druk, druk"

17 dec: Benefiet bijnakerstkwis

23 dec: Bert Gabriëls: "Druk, druk, druk"

 

 

2012

 

5 jan: nieuwjaarsreceptie met comedy Raf Coppens

6 jan: Eilandverkaveling

14 jan: jazzoptreden met Karin Ottelohe, Jack Van Poll,...

20 jan: Les Amis de Louis

26 jan: trappistendegustatie

28 jan: Berline

2 feb: jazzcafé met Mansana combo (André Appeldoorn)

3 feb: Fernando Gonzalez (klassieke gitaar)

9 feb: vernissage Marc Groetaers

11 feb: Mi gusta

17 feb: Belgische Improvisatie Liga

18 feb: Herbert Flack

1 mrt: jazzcafé met Scora

2 mrt: Martine De Kok

4 mrt: tangosalon

8 mrt: vernissage Helsen groep

10 mrt: Wanda Joosten

16 mrt: Rawhide bluegrass

17 mrt: swingcafé

23 mrt: leerlingen Academie MWD: demonstratie

24 mrt: Welcome to the world: jazz

30 mrt: Chicho's salsa paëlla

5 apr: jazzcafé met Cream colored ponies

12 apr: vernissage bodypainting Appeldoorn

20 apr: Popsolutely met leerlingen Academie MWD

21 apr: Kaleidoscoop zingt best of

28 apr: Kaleidoscoop zingt best of

1 mei: viering met Curieus

3 mei: jazzcafé met Mannixquartet

11 mei: benefiet "Kom op tegen kanker"

16 mei: benefiet project Cambodja

19 mei: swingcafé "Dance4change"

31 mei: podiumcafé met leerkrachten Olve

2 jun: Kaleidoscoop 7 jaar fuif

7 jun: jazzcafé met Lunes

8 jun: Les Flamands popmuziek

15 jun: Kaleidoscoopbenefietkwis

16 jun: swingcafé

21 jun: podiumcafé met koor "It takes 4"

 

6 sep: jazzcafé met Notrombone

8 sep: salsahappening

14 sep: Kadril folk

15 sep: swingcafé "Dance4change"

20 sep: podiumcafé Bricks

21 sep: Warre Borgmans: "Eindelijk Hamlet"

22 sep: Warre Borgmans: "Eindelijk Hamlet"

28 sep: Tejater Toeternitoe: "Troost"

29 sep: Tejater Toeternitoe: "Troost"

30 sep: benefiet Lea Provo

4 okt: jazzcafé Klezmic Noiz

5 okt: Wim Helsen: "Spijtig, spijtig, spijtig"

6 okt: Wim Helsen: "Spijtig, spijtig, spijtig"

7 okt: Wim Helsen: "Spijtig, spijtig, spijtig"

12 okt: Les Offs: tragikomisch muziektheater

13 okt: swingcafé "Dance4change"

19 okt: Ongericht Enthousiasme: comedy

28 okt: Kindertejater Toeternitoe: "Het Paleis van de Glimlach"

31 okt: Wouter Deprez: "Hier is wat ik denk"

1 nov: Wouter deprez: "Hier is wat ik denk"

4 nov: Aperitiefconcert Tosangana

8 nov: jazzcafé Les Tzigales

9 nov: Johan Petit & Vitalski "Een toneelstuk over alles"

10 nov: Johan Petit & Vitalski "Een toneelstuk over alles"

11 nov: Open atelier en creatieve beurs

17 nov: swingcafé "Dance4change"

18 nov: benefietrestaurantdag "The Hunger Project"

23 nov: Guy Davis blues

25 nov: wijndegustatie Terravino

30 nov: benefiet bijnakerstkwis

1 dec: Borsalino "Aanvallen"

6 dec: jazzcafé Nunki

7 dec: Brasserie Croque-notes: Brassens

8 dec: Welcome to the world jazz

12 dec: Karin Ottelohe, Jack Van Poll, Eric Melaerts,... jazz

13 dec: vernissage Caro Solon

14 dec: Ultima Thule poppentheater

15 dec: swingcafé "Dance4change"

21 dec: Hélena Dietrich "Vrij vertaald" comedy met liedjes

28 dec: Zinder: "Piramide" nederlandstalig lied

 

2013

3 jan: jazzcafé

11 jan: Paljas: Pol Goossen: "Driekoningentriptiek"

12 jan: Marc Verhaegen & Entente Cordiale (franse chanson)

13 jan: Marc Verhaegen & Entente Cordiale (franse chanson)

18 jan: Nigel Williams: "Working Class Hero"

25 jan: Luc De Vos solo

27 jan: Aperitiefconcert JEHO

1 feb: Paljas: Nicky Langley: "Elfde Gebod"

7 feb: jazzcafé Frank De Wolf

8 feb: Jeroen Leenders: "Geen idee"

14 feb: Peter Holvoet & Les Musicaux

16 feb: swingcafé

23 feb: De Rossignols

28 feb: café klassiek

1 mrt: Jurant, baliekoor

7 mrt: jazzcafé Le Manoir

8 mrt: M. Bronzwaar & E Goris: "Double Act"

22 mrt: Sam Vloemans band

4 apr: jazzcafé Luc Wielockx

12 apr: Paljas: Gerd de Ley & Raymond de Bruyne "Afscheid"

13 apr: swingcafé

19 apr: Popsolutely (lln AMWD Mortsel)

20 apr: Kaleidoscoop zingt

27 apr: Kaleidoscoop zingt

2 mei: jazzcafé Notrombone

3 mei: Paljas: Carry Goossens "Kaarten op tafel"

10 mei: Vitalski

17 mei: Streven: "Is dat een kapstok ?"

18 mei: Streven: "Is dat een kapstok ?"

22 mei: Streven: "Is dat een kapstok ?"

24 mei: D-base

31 mei: popconcert Olve lrkr

1 jun: Kaleidoscoop verjaardagsfuif

4 jun: Philippe Geubels: try out

6 jun: jazzcafé "Something else"

14 jun: Philippe geubels: try out

15 jun: Kaleidoscoop benefietkwis

21 jun: Philippe Geubels: try out

23 jun: 3-vrouwentoneel: "Walsen op de waterlijn"

25 jun: Philippe Geubels: try out

27 jun: Johan Petit "de vloek van Sjestov"

28 jun: Johan petit "de vloek van Sjestov"

3 aug: Philippe Geubels: try out

4 aug: Philippe Geubels: try out

28 aug: Optreden Robert Denies

5 sep: jazzcafé Toon Offeciers

6 sep: benefietkwis Casa...

7 sep: Salsahappening

10 sep: Bart Cannaerts "Gaan we eens bowlen ?"

12 sep: Wim Helsen & Bruno Van den Broecke

19 sep: Vernissage Caro Solon

20 sep: Flamenco-optreden

21 sep: swingcafé

27 sep: Nicky Langley "Elfde gebod"

28 sep: Tribute to Ed Kooyman 65 jaar

3 okt: jazzcafé T'Rio Nova

10 okt: Vernissage Torres

12 okt: "L'Esprit de Brel met Bruno Brel & Micheline van Hautem

18 okt: The Bony king of nowhere

19 okt: swingcafé

20 okt: Benefietrestaurantdag

24 okt: café klassiek

25 okt: Henk Rijckaert "Zwerm"

26 okt: Jurant baliekoor

11 nov: Open Atelier met creatieve beurs

15 nov: Mira & Kris de Bruyne

16 nov: Kooroptreden 'de Bekooring'

17 nov: Kooroptreden 'de Bekooring'

22 nov: Echobeatty

23 nov: Swingcafé

29 nov: Paul Torfs "de 10 geboden"

30 nov: Paul Torfs "de 10 geboden"

5 dec: jazzcafé "Heidi C"

12 dec: vernissage "de Clashers"

13 dec: Brasserie Croques-notes "Brassens"

14 dec: swingcafé

20 dec: Guido Belcanto "Zo goed als alleen"

21 dec: Guido belcanto "Zo goed  als alleen"

 

 

2014

4 jan: salsahappening

9 jan: jazzcafé "Trio con brio"

17 jan: Nele Bauwens "Ik moet beter luisteren"

18 jan: swingcafé

24 jan: B Cosemans & B Van Avermaet "Marathon 5 0"

26 jan: Aperitiefconcert JEHO

6 feb: jazzcafé Gitano Swing

7 feb: Erik Burke "Soldaat peaceful"

13 feb: Pieter Embrechts "Apenbloed en engelengezang"

14 feb: Pieter Embrechts "Apenbloed en engelengezang"

22 feb: Han Solo "bedankt"

1 mrt: Kaleidoscoop zingt

6 mrt: jazzcafé "Jazztripping"

8 mrt: Kaleidoscoop zingt

13 mrt: vernissage Modeltekenen

14 mrt: Golden Glows

15 mrt: swingcafé

21 mrt: Marleen Merckx & Kristien Hemmerechts "Ann"

22 mrt: Jurant baliekoor

28 mrt: De Rossignols

29 mrt: De Rossignols

30 mrt: Aperitiefconcert Tosangana

3 apr: jazzcafé "Spinning blue"

4 apr: bluegrass The Sons of Navarone

10 apr: vernissage Hubert De Winter

11 apr: Dez Mona duo

19 apr: Swingcafé

25 apr: Erik Goris "Boudewijn"

30 apr: Bert Gabriëls try out

1 mei: The Quest, bal vocal

2 mei: Popsolutely

3 mei: Radio Guga Baul

8 mei: jazzcafé De Groote-Faes

9 mei: Tangohappening

10 mei: salsahappening

17 mei: swingcafé

20 mei: Philippe Geubels try out

23 mei: Philippe Geubels try out

24 mei: jazz WelcomeToThe World

30 mei: benefiet Sevapur "Franciscus"

5 jun: jazzcafé Art Factory All Stars

6 jun: Philippe Geubels try out

7 jun: Kal verjaardagsfuif optreden Clintons

8 jun: Acsent danstheater

12 jun: Philippe Geubels try out

15 jun: Laura de Vries "Yo no cantor por Cantar

17 jun: Philippe Geubels try out

20 jun: Philippe Geubels try out

24 jun: Philippe Geubels try out

27 jun: Philippe Geubels try out

29 jun: Jesdanstheater

2 aug: Philippe Geubels try out

3 aug: Philippe Geubels try out

4 sep: jazzcafé Jokke Schreurs

11 sep: vernissage Yuk

18 sep: David Galle "Overleven in de chaos"

26 sep: Johan Verminnen "Bericht uit oostende"

2 okt: jazzcafé The Bet & Neil band

9 okt: vernissage Ludo Vandenbosch

17 okt: Koen De Graeve & De Post

26 okt: Hans & Hannelore Primusz

1 nov: Assunta Mandaglio & The Light Orchestra

2 nov: No strings attached aperitiefconcert

6 nov: jazzcafé Manoir du Swing

7 nov: Jurant ladies

8 nov: Compagnie Fest "Reflectie"

11 nov: Open Atelier

13 nov: vernissage Lucienne Dillen

14 nov: Begijn Le Bleu "Ontploft"

21 nov: Michael Van Peel: "eindejaarsconférence"

28 nov: Compagnie P "Op de ziel"

29 nov: Herbert Flack & Key Minnebo "Reisverhalen"

4 dec: jazzcafé Westcoast

5 dec: benefietkwis "bijna kerst"

7 dec: Anno Niem kerstconcert

12 dec: Brasserie Croque-notes "La guerre que je préfère"

19 dec: Nachtkrab "de botanische tuinen van Antarctica"

20 dec: Tine Reymer "Reymer"

 

2015

6 jan: TV-testprogramma Woestijnvis "Voordeel van vooroordelen"

8 jan: receptie met Vitalski "Hersenspinsels"

9 jan: jazzoctet The 8 o'clockshadows

16 jan: Gerd de Ley & Raymond de Bruyne "Weerzien" (Paljas)

24 jan: Jaimie Bird

25 jan: Berline "Land van klei"

27 jan: Jef Neve solo

28 jan: Jef Neve solo

29 jan: Jef Neve solo

31 jan: Wim Helsen & Johan Petit "Hoe te leven"

1 feb: brunchconcert JEHO

5 feb: jazzcafé T'Rio Nova

6 feb: Marleen Merckx & Bert Cosemans "Grote liefde (Paljas)

12 feb: vernissage Greet Taeymans

14 feb: The Lunatics improcomedy

28 feb: Acsent "Invisible Theatre"

3 mrt: TV-testprogramma Woestijnvis "voordeel van vooroordelen"

5 mrt: jazzcafé Con Alma

6 mrt: L'Amour monstre "het verhaal van Gainsbourg

13 mrt: Ronald Van Rillaer "Who the f*ck is Lamoen ?!" (Paljas)

14 mrt: Oiartzun "Dirk Van Esbroeck

27 mrt: Tizzenobbi theater "Getixt"

28 mrt: Tizzenobbi theater "Getixt"

29 mrt: Tizzenobbi theater "Getixt"

2 apr: jazzcafé "Ramsy Irani en JJ Louis"

3 apr: Jan Leyers zingt

10 apr: filmkwis M

17 apr: Luc Caals "teen en tander" (Paljas)

24 apr: Oriens (lln AMWD Mortsel)

25 apr: Kaleidoscoop zingt feesteditie 10 x

30 apr: Warre Borgmans, Jokke Schreurs & Dave Reniers "Dingen des levens"

1 mei: Encantadas

2 mei: Kaleidoscoop zingt feesteditie 10 x

3 mei: Marleen Merckx & Bert Cosemans "Grote Liefde" (Paljas)

7 mei: jazzcafé Jonas boutsen

8 mei: Warre Borgmans, Jokke Schreurs & Dave Reniers: "Blèten"

9 mei: Warre Borgmans, Jokke Schreurs & Dave Reniers: "Blèten"

10 mei: Warre Borgmans, Jokke Schreurs & Dave Reniers: "Blèten"

24 mei: Tizzenobbi theater

27 mei: Xander de Rijcke "10 jaar bezig, 2 uur grappig"

29 mei: Radio Tennessee "Tribute to Johnny Cash" (Periodiekske)

30 mei: Jurant concert

31 mei: Jurant concert

2 jun: Philippe Geubels

4 jun: jazzcafé Walter Baeken

5 jun: Diet "CD-release"

11 jun: vernissage Kaleidoscoop 10 jaar

12 jun: Kaleidoscoop 10 jaar

2 jul: Les valseuses

3 jul: Imre Pemoot

3 sep: jazzcafé "Luc Van Steertegem & friends"

4 sep: Paseo in concert

25 sep: Maud Van Hauwaert "poëtisch cabaret"

26 sep: De Schorre (Periodiekske)

1 okt: jazzcafé WAAW

8 okt: vernissage Liane Dewallef

10 okt: Bert Kruismans "comedy act"

16 okt: Nele Bauwens & Ben Segers "Out of the blues"

23 okt: Triunfalkwintet

25 okt: Borsalino "Vruuger in 't schipperskwartier"

5 nov: jazzcafé "hoornkwartet"

10 nov: Isle of Men

11 nov: Open atelier

14 nov: Les Baptistes jubileumconcert

20 nov: Michaël Van Peel "eindejaarsconférence"

22 nov: TV-testprogramma Woestijnvis "Achter de rug"

27 nov: Benefiet bijnakerstkwis

28 nov: Jazztripping "latin vibes"

2 dec: Philippe Geubels comedy try out

3 dec: jazzcafé West Coast

4 dec: Brasserie Croque-notes "les chansons d'abord"

9 dec: TV-testprogramma 2BE "van kwaad naar erger"

10 dec: vernissage Greet Visterin

11 dec: Hans Van Cauwenberghe & Axel Daeseleire "237 redenen voor seks"

12 dec: Oiartzun "Ode aan Dirk Van Esbroeck"

13 dec: Tejater 3d "Walsen op de waterlijn"

17 dec: Philippe Geubels comedy try out

18 dec: Begijn Le Bleu "Met mij gaat alles goed"

23 dec: TV-testprogramma 2BE "van kwaad naar erger"